עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים למה ומדוע עושים עיבוי שפתיים כל אישה בוחרת לבצע את השינוי או השידרוג בהתאם לרצונות שלה ובהתאם להמלצת המטפל.

הסיבות העיקריות שאנחנו בוחרות לבצע עיבוי שפתיים:

  • שפתיים צרות וחסרות נפח
  • תיחום קו השפתיים
  • השפתיים שלך איבדו מנפחן
  • עובי השפתיים פוחת ומתדלדל

פעולת ההזרקה לשפתיים מתבצעת בדרך כלל בשני אופנים חומצה היאלורונית או של סיליקון שאמורה להפחית את הסיכון בשתפי דם ונפיחות וגושים הנוצרים כתוצאה מהטיפול.
כשמשתמשים בחומצה היאלורונית ניתן בדרך כללה להחזיר את המצב לקדמותו.
כל מי שעשה או מתכנן לעשות טיפול אסטטי חושש  מהתוצאה ההחלמה ובעיקר שלא ייצטרך לבצע שוב את הטיפול.

לכן חשוב לבצע בדיקה מעמיקה לקרוא ולהבין את התהליך לבצע השווא ולקבל ביקורות מהסביבה הקרובה שעברה את התהליך.

תהליך עיבוי השפתיים

לאחר בדיקות ושאלון רפואי קובעים תור לטיפול. בהגעה למרפאה מבצעים אלחוש למקום באמצעות משחה לאחר כ – 10 דקות מתחילים את הטיפול שאותו בחרתם.

הזרקת חומצה היאלורונית – מבצעים מספר דקירות ומזריקים בדרך כלל נפח של 1 סמ"ק של החומר. תיתכן נפיחות או שטפי דמה למשך כ שלושה עד ארבעה ימים.

הזרקת סיליקון בשפתיים – התהליך בהזרקת סיליקון ארוך יותר ומתבצע בדרך כלל במספר פגישות ובגל פעם מבצעים מספר דקירות עדינות להוספת החומר.

עיבוי שפתיים בשומן – הזרקת שומן לשפתיים שמקורו מהגוף. בדרך כלל מזריקים כמות גדולה יותר של שומת היות וכ 30% ממנו נספג שוב בגוף לכן לאחר הטיפול השפתים נפוחות יותר את שהחומר נספג.

עיבוי שפתיים כללית

בקופת חולים כללית ממליצים לבצע את עיבוי השפתיים לאחר גיל 18. בכללית אסטטיקה ההרדמה נעשת באמצעות זריקה או באמצעות משחה מאלחשת.הטיפול עורך בדרך כלל מספר דקות עד חצי שעה.

עיבוי שפתיים מכבי

במכבי כחלק מטיפולי הפנים ניתן גם לבצע עיבוי שפתייםהטיפול במכבי נקבע לאחר פגישת ייעוץ בו עוברים על תהליך עיבוי השפתיים ובחירת הפיתרון המתאים.

עיבוי שפתיים המלצות על רופאים

טיפול אסטטי הוא טיפול די שכיח אבל חשוב לבחור את המטפלים והרופאים הטובים ביותר. חשוב להסתכל על המחיר אבל חשוב גם לקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורנו לכן חשוב שתיפגשו תתרשמו ותבחרו את המטפל המתאים עבורכם עבור עיבוי שפתיים זמני או עיבוי שפתיים קבוע?

רשימת מנתחים פלסטיים

עיבוי שפתיים שפתון

האם באמת קיים שפתון פלא כזה? מי לא רוצה שפתון לניפוח ועיבוי השפתיים? היום יש משווקים שמוכרים שפתונים לניפוח ועיבוי ממליצה לכם לבחון את הפתרונות של השפתונים לפני ביצוע ניתוח.