ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים

הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד מניתוחי הפלסטיים הפופולארים בישראל. ניתוחי חזה כוללים הגדלת חזה, הרמת חזה, עיצוב חזה נפול, תיקוני אסימטריה וניתוחי חזה משולבים. ניתוח הגדלת חזה הינו ניתוח בו מוחדר שתל סיליקון אל בית החזה. ניתוח הגדלת חזה מיועד לנשים בעלות שדיים קטנים ולנשים שאיבדו עם השנים מנפחם ומבקשות למלא אותם. 

ניתוח אף

ניתוח אף הוא ניתוח שכיח מאוד המעניק בטחון רב. ניתוח אף מאפשר להקטין או להגדיל את גודל האף, לשנות את צורת הקצה או גב האף, להצר את הנחיריים ו/או לשנות את הזווית בין האף לשפה העליונה. ניתוח אף הוא ניתוח נפוץ ופופולארי ולכן כאשר אומרים "ניתוח פלסטי" מתכוונים לרוב ל- ניתוח אף. 

מתיחת פנים

מתיחת פנים – ניתוח הרמת הפנים מתקן את נזקי השנים ומחזיר את המראה למראהו בעבר. מתיחת פנים נותן מראה צעיר ורענן , משדר חיים בריאים, שמחה, אושר, הצלחה וכמובן, מטשטש את כל הקמטים… ניתוח מתיחת פנים, הרמת פנים כולל שיפוץ למראה– החל ממתיחת העור, דרך החלקתו והרמתו. ניתוח מתיחת פנים כולל הרמה של הקמטים באזור הלחיים, הסנטר והצוואר. 

בוטוקס 

בוטוקס (BOTOX), הינו אחד הפיתוחים האחרונים בעולם הכירורגיה הפלסטית. פעולת הזרקת בוטוקס נועדה לשיפור והעלמת קמטים בפנים. השימוש הנפוץ ביותר ב- בוטוקס הוא העלמת קמטי הבעה בין הגבות, קמטי המצח וקמטי הצחוק שבצידי העיניים. 

שאיבת שומן 

שאיבת שומן – ניתוח שאיבת שומן היא הליך רפואי בה ניתן לפסל את הגוף לעצב ולצמצם היקפים על ידי הסרה- שאיבת שומן בלתי רצוי. שאיבת שומן יכולה להיעשות מאזורים ספציפיים בגוף כמו בטן, ירכיים, מותניים, חזה, גב, ברכיים, שוקיים, פנים ועוד. (BOTOX), הינו אחד הפיתוחים האחרונים בעולם הכירורגיה הפלסטית. פעולת הזרקת בוטוקס נועדה לשיפור והעלמת קמטים בפנים. השימוש הנפוץ ביותר ב- בוטוקס הוא העלמת קמטי הבעה בין הגבות, קמטי המצח וקמטי הצחוק שבצידי העיניים. 

ניתוח אוזניים 

ניתוח אוזניים הוא ניתוח פלסטי באוזניים הבא לתקן את העמדה הבולטת של האפרכסות של האוזניים במידה והן בולטות, או מפריעות. ניתוח אוזניים לא מתקרב לאזורי השמע, לא משנה את השמיעה ולא קשור בשמיעה. מצורפת רשימה של רופאים/ מנתחים העוסקים ב- ניתוחי אוזניים המסבירים, את תהליכי ניתוח אוזניים, מה כדאי לדעת לפני ניתוח אוזניים ועוד. 

הזרקת סיליקון

בעשור האחרון הזרקת סיליקון תפס תאוצה וכיום הוא משמש כאחד החומרים העיקריים למילוי ועיצוב שפתיים והצערת עור הפנים על ידי מילוי קמטים. הזרקת סיליקון מאפשרת להראות רעננים וצעירים אך קיימת מחלוקת בקרב הפלסטיקאים האם הזרקת סיליקון היא טיפול בטוח או לא. מצורפת רשימה של רופאים/ מנתחים העוסקים ב- הזרקת סיליקון. 

עיבוי שפתיים – מילוי שפתיים 

עיבוי שפתיים – מילוי שפתיים זו פעולה לא ניתוחית שמטרתה להקנות לשפתיים מראה מלא וחושני יותר.עיבוי שפתיים – מילוי שפתיים מיועד לאנשים שאינם מרוצים מגודל ועובי השפתיים שלהם- 
לנשים צעירות עם שפתיים דקות ולנשים בוגרות יותר עם דלדול של הרקמה השומנית התת עורית בשפה. 

העלמת קמטים 

כיום ניתן לבצע טיפול עבור העלמת קמטים במגוון שיטות שונות כגון: זריקות בוטוקס, שימוש בחומרי מילוי שונים – שומן, פילינג, טיפולי לייזר ואפילו ניתוח מתיחת פנים ועוד. הופעה של קמטים סביב העיניים, קמטי צחוק, קמטים במצח, קמטים סביב הפה, קמטים על גבי הידיים ועוד, הם תהליך טבעי הנגרם כתוצאה מהזדקנות העור ומגורמים כלליים נוספים כגון עישון, חשיפה לשמש , תזונה ועוד. 

מתיחת בטן 

מתיחת בטן הוא ניתוח פלסטי שנועד בעיקר לנשים אחרי לידה ולגברים שסובלים מירידה דרסטית במשקל. מתיחת בטן הוא ניתוח שנועד לפתור בעיות של התרופפות הבטן, עודף עור ושומן, צלקות מסיבות שונות באזור וסימני מתיחה שנוצרו לאחר לידה. 

קוסמטיקה

איפור קבוע 

איפור קבוע – מי לא הייתה רוצה להשאר עם ליפסטיק שלא יורד אחרי סבב נשיקות, או אייליינר שלא נמרח אחרי ים של בריכות, וכמובן מראה מרענן אחרי השינה, או אחרי יום עבודה. איפור קבוע הוא סוג של קעקוע שמיועד להבליט שפתיים או גבות. איפור קבוע הינו תהליך של החדרת פיגמנטים של צבע מתחת לפני העור, באמצעות מחט חשמלית. איפור קבוע, בניגוד לשמו, אינו לכל החיים ויש צורך לחדש אותו. 

שיזוף מלאכותי 

ההתפתחות הטכנולוגיה מאפשרת היום להשתזף מבלי להיחשף לשמש. שיזוף מלאכותי יכול להקנות לעור הגוף מראה יפה של שיזוף טבעי. ישנן שיטות רבות לשיזןף מלאכותי החל ממיטת שיזוף המדמות את פעולת השמש וכלה במגבוני צבע, המעניקים מראה שזוף באופן זמני. לכל שיטה יתרונות וחסרונות. 

פילינג 

פילינג הוא סוג של כוויה מהשמש, אך ללא הפגיעה בפיגמנטים וסכנת הסרטן. העור אינו במצב הרגיל שלו ולכן אינו יכול למלא את תפקידו ולהגן עלינו. פילינג הוא טיפול שבו משתמשים רופאי עור לקילוף העור הכימי (או הפילינג). בטיפול פילינג השתמשו הצוענים במשך מאות שנים. פילינג נותן לעור מראה צעיר ורענן, מסלק קמטים, כתמי עור וכתמי פיגמנטציה ועוד. 

הזעת יתר 

הזעת יתר איננה מחלה, אבל הזעת יתר גורמת לאי נוחות גדולה. הזעת יתר מוגדרת כמצב שבו ההזעה היא לא ביחס פרופרופוציונלי לפעילות הגופנית או לטמפרטורת הסביבה.
ישנם סוגים של הזעת יתר שנגרמים ממצבים של עודף משקל, מחלות עור שונות, בעיות הורמונליות ועוד. הזעה כזאת מורגשת בכל הגוף והאמצעים לטיפול בה נגזרים ממה שמתגלה כמקור לבעיה. 
עבור הזעת יתר מסוגים אחרים, ניתן לערוך ניתוחים של חיתוך העצב שמחובר לבלוטת הזיעה, טיפולים תרופתיים ועוד. 

הסרת שיער בלייזר 

הסרת שיער בלייזר הוא טיפול להסרת שיער לטווח ארוך. הסרת שיער בלייזר מאפשרת להסיר שיער כמעט מכל אזור בגוף. ניתן להסיר שיער מאזור הפנים, צוואר, ידיים, בית שחי, מפשעות, חזה, גב, ישבן ורגליים, כאשר האזורים הפופולאריים ביותר הם אזור השפם, בית השחי, גבות, מפשעות ורגליים. שיטות נוספות הקיימות ל- הסרת שיער בנוסף ל-הסרת שיער בלייזר, הן הסרת שיער באמצעות קרן אור והסרת שיער באפילציה. 

העלמת ורידים 

העלמת ורידים, ורידים בולטים ונימים הינה בעיה אסטטית נפוצה, ובמקרים רבים נובעת מבעיה רפואית, ומאי ספיקה ורידית. ישנם מספר גורמים לבעיות בורידים כגון: עמידה ממושכת, גורמים גנטיים ושינויים הורמונאליים, המתרחשים בין היתר בזמן הריון. ישנן מספר שיטות לפתרון בעיית ורידים. 

טיפול בפצעי אקנה – פצעי בגרות

פצעי אקנה – פצעי בגרות הם פצעים אשר מופיעים לרוב בעור הפנים. פצעי בגרות מתחילים להופיע בתחילת גיל ההתבגרות כשהגוף עובר שינויים גופניים ומיניים. פצעי אקנה יכולים גם להופיע כתוצאה ממתח, לחץ, דיכאון, מחזור נשי ועוד. פצעי אקנה יכולים להופיע בנוסף לעור הפנים, על הכתפיים, הגב, הלחיים, המצח והחזה. לרוב טיפול בפצעי אקנה הוא במשחות, מסכות, או פילינג . מה שחשוב זה לא לשפשף פצעי בגרות כדי לא לגרום נזק לפנים . 

טיפול בהתקרחות – נשירת שיער

 התקרחות – נשירת שיער יכולה להגרם כתוצאה מהזדקנות, תזונה לקויה ומתח וחרדה .
ישנם טיפולים שונים עבור התקרחות- נשירת שיער כגון תרופות, תכשירים קוסמטיים, משחות, סוגי שמפו מיוחדים ותוספי תזונה טבעיים. 

השתלת שיער 

השתלת שיער מתאימה לאנשים שאיבדו שיער ואנשים קירחים. איבוד שיער יכול גם לנבוע מלחץ, טראומה, חוסר איזון הורמונאלי, מחסור בויטמנים ועוד. קיימות מספר שיטות לטיפול במצב של התקרחות כאשר המקובלת והיעילה שבהן היא השתלת שיער. במהלך השתלת שיער מועברות שיערות ממקום אחד בראשו של המטופל, שם קיים ריכוז גבוה של שיערות, למקום אחר על ראשו בו יש דילול. 

הסרת משקפיים בלייזר

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מורכב משני שלבים: בשלב הראשון הרופא פותח חלון טיפולי בקרנית, ובשלב השני הלייזר מעצב מחדש את פני הקרנית על פי נתוני העיניים של המטופל. לאחר מכן הרופא סוגר את החלון הטיפולי. ישנן מספר אפשרויות לניתוח הסרת משקפיים בלייזר המותאמים לצרכיו של כל מטופל: הסרת משקפיים בלייזר והסרת משקפי קריאה בניתוחי קטרקט, בהשתלת קרנית, בהשתלת עדשה, בטיפול בקרטוקונוס, בטיפול בעין עצלה, בטיפולי רשתית ועוד. 

רפואת שיניים

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים משפרת את החיוך. הלבנת שיניים, נתפסת בעיני רבים ככמשדרת צעירות, בריאות ומשיכה פיזית. צבע השיניים מושפע מהגיל ומגורמים פנימיים או חיצוניים כגון מחלות כלליות וגנטיות, תרופות ואפילו כתוצאה מצביעת חומרים הנמצאים בקפה, תה או מזונות אחרים. חשוב לבצע הלבנת שיניים בפיקוח רופא שיניים כדי למזער סיכויים לפגיעה ברקמות השן והחניכיים. 

השתלת שיניים 

שתל נחשב לחיקוי הטוב ביותר לשן טבעית. שתל הוא בעצם בורג בצורת סליל. לאחר שמחדירים את השתל נבנית העצם בין שכבות הסליל, וזה מה שיוצר את האחיזה שלו. השתלת שיניים הם למעשה שיניים מלאכותיות, אך הרבה יותר רגישות. לאחר השתלת שיניים חשוב להקפיד על תחזוקה שוטפת כדי למנוע דלקת חניכיים מסביב לשתל. 

ציפוי שיניים 

כולנו חולמים על שיניים לבנות וחיוך מושלם. ציפוי שיניים היא אחת השיטות שיכולה להפוך את חיוכך לחיוך מושלם. ציפוי שיניים- laminate מתאים לכל מי שרוצה לשפר את מראה שיניו הקדמיות, או לתקן פגמים קלים במבנה שלהם. 

שתלים דנטאליים 

שתלים דנטאליים הם תחליף מלאכותי לשיניים חסרות, או שיניים פגומות שלא ניתן כבר לטפל בהן.
שתלים דנטאליים מתאימים גם למי שמשתמש בשיניים תותבות והיה רוצה לקבע אותן לפה, כדי למנוע תזוזה או יציאה של השינים התותבות מהמקום.