מרכז המומחים – לרון​

מרכז המומחים - לרון​

ד"ר אבידן לרון – מומחה לשיקום הפה.

במרכז המומחים לרון, ניתן לקבל מגוון של טיפולים: הלבנת שיניים, שיקומי פה, טיפולים אסטטיים, יישור שיניים ועוד.
במרכז לרון מתאימים טיפול לכל מתרפא על פי צרכיו.


ניתן לבצע טיפול הלבנת שיניים תוך שעה במגוון שיטות.
הלבנת שיניים ביתית אותה מבצע המתרפא בעצמו, הלבנת שיניים ממוקדת וספציפית בשיניים בעייתיות, הלבנת שיניים משולבת של מספר שיטות ועוד.

לרון פרטים נוספים

לרון- מרכז המומחים לאסתטיקה ושיקום הפה – הלבנת שיניים

טלפון: 0723942976

כתובת: רחוב לוי אשכול 2, רעננה

אתר אינטרנט

כירורגיה פלסטית היא התמחות רפואית המתמקדת בתיקון, שיקום או שיפור של חלקים שונים בגוף. ניתן לחלק אותו לשתי קטגוריות עיקריות: ניתוחים משחזרים וניתוחים קוסמטיים. ניתוח שחזור מטרתו להחזיר את התפקוד והמראה לחלקים בגוף שנפגעו מטראומה, מחלות או פגמים מולדים, בעוד שניתוחים קוסמטיים מתמקדים בשיפור המראה של האדם מסיבות אסתטיות.

קצת על טיפולי שיניים

ניקוי ובדיקות שיניים: ניקוי ובדיקות שיניים סדירות חיוניות לשמירה על בריאות השיניים והחניכיים. רופאי שיניים ושיננית מסירים רובד, אבנית וכתמים במהלך הניקוי, מה שיכול לסייע במניעת עששת, מחלות חניכיים ובעיות אחרות בבריאות הפה.

חומרי איטום דנטליים: חומרי איטום הם ציפוי מגן המוחל על משטחי הלעיסה של הטוחנות כדי למנוע עששת. הם משמשים בדרך כלל לילדים אך יכולים גם להועיל למבוגרים עם חריצים עמוקים בשיניים.

טיפולי פלואוריד: פלואוריד מחזק את אמייל השן ומסייע במניעת עששת. רופאי שיניים עשויים להמליץ על טיפולי פלואוריד לחולים בסיכון גבוה יותר לפתח עששת.

מהו ניתוח אף

ניתוח אף הוא ניתוח שכיח מאוד המעניק בטחון רב למנותח לא משנה הגיל ולה משנה עם את אישה או גבר. ניתוח אף מאפשר

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הפלסטי הפופולארי ביותר בישראל. ניתן לבצע ניתוח להגדלת חזה רק אחרי שהשד סיים להתפתח (קרוב לגיל 18 בערך).

עיבוי שפתיים

למה ומדוע עושים עיבוי שפתיים כל אישה בוחרת לבצע את השינוי או השידרוג בהתאם לרצונות שלה ובהתאם להמלצת המטפל.

פעולת ההזרקה לשפתיים מתבצעת בדרך כלל בשני אופנים חומצה היאלורונית או של סיליקון שאמורה להפחית את הסיכון בשתפי דם ונפיחות וגושים הנוצרים כתוצאה מהטיפול.