כל מה שרציתם לדעת על מקצועות היופי הנחשקים והרווחיים ביותר

כל מה שרציתם לדעת על מקצועות היופי הנחשקים והרווחיים ביותר

בעשור האחרון, עם כניסתם של המדיות החברתיות כחלק מרכזי בחיינו, המרדף לאחר השלמות החיצונית והרצון להראות כמו אושיות אינסטגרם נוצצות הפך לסחרחורת שרק הולכת ומעצימה. נשים וגברים כאחד פוקדים את מכוני היופי, קליניקות של מנתחים פלסטיים, מעצבי שיער וכל מי שיכול לתרום במרדף לאחר השלמות החיצונית.

עם הביקוש לטיפולי יופי ואסתטיקה גדל גם הביקוש להכשרות מקצועיות בנושא, שכן, ידוע שבתחום היופי אתה לא צריך להיות בוגר תואר ראשון או שני ואתה בהחלט יכול להרוויח סכומי עתק לשעת עבודה שנע בין 200 ועד 5000 לטיפולי יופי מסוימים. כל מה שאתה צריך, זה מעט כישרון, מעט מוטוריקה והרבה הרבה רצון וחריצות בעבודה, לקוחות – לא חסר לאף אחד ועבודה תמיד יש!

אז מהם מקצועות היופי הריווחיים ביותר? מה הם המקצועות הנדרשים ביותר? מה ההכשרה הנדרשת עבורם? מה השכר עבורה? וכמה עולה ההכשרה?

ריכזתי עבורכם ארבעה מקצועות ריווחיים במיוחד ובעלי ביקוש רב בקרב הלקוחות, בניהם: מיקרובליידינג ומיקרושיידינג, פיגמנט שפתיים (מיקרופיגמנטציה), הלחמת ריסים והרמת ריסים.

מיקרובליידינג ומיקרושיידינג

מיקרובליידינג הוא הגרסה המעודכנת של ׳גבות בשיטת השערה׳ מדובר בשיטה חדשנית של איפור קבוע בגבות, בה מקעקעים באופן זמני (מחזיק בדרך כלל שנה) שערות גבה באמצעות מחטי מיקרו ומעניקים לגבה מראה מעוצב וטבעי. השיטה נכנסה חזק מאוד כמעט לכל בית בישראל ותמיד יש לקוחות חוזרות שצריכות לחדש את המיקרובליידינג לאחר שנה.

קורס מיקרובליידינג, הינו קורס נישה מתוך קורס כולל של איפור קבוע. בעבר, מכללות ובתי ספר היו מספקים אותו רק כשיעור מתוך קורס מלא. היום, הוא מוצע כקורס בפני עצמו, קצר יחסית (2-5 מפגשים) ומחיר הקורס נע בין 3700 ש״ח ועד 15,000 ש״ח.

כיום, מומלץ יותר לעשות הכשרה פרטנית אחד על אחד ולא ללמוד בכיתה, לאור העובדה שמדובר בקעקוע וחשוב שהמורה יהיה עם התלמיד בכל רגע בשלב המעשי. כאשר הלימודים במתכונת כיתה, המורה לא יכול להתפנות לתלמיד אחד בלבד מה שהותיר תלמידים רבים חסרי ביטחון לצאת לשוק העבודה.

השכר עבור שרות מיקרובליידינג נע בין 600 ש״ח למתחילה ועד 5000 ש״ח למאסטר ….. אכן שכר חלומי…. 

הכשרה אינטרנטית: כיום מוצע קורס מיקרובליידינג ושיידינג און ליין במחיר 2700 ש״ח כולל המיכשור.

 פיגמנט שפתיים  – מיקרופיגמנטציה בשפתיים

זה אומנם טיפול שקיים למעלה מ-20 שנה, אולם גילו את יעילותו ואת התוצאות המדהימות תודות לאינסטגרם ומוצף בתמונות וסירטונים מדהימים של עבודות לפני-אחרי. זהו בעצם טיפול בו מחדירים פיגמנט מינראלי בגוון משתנה לפי דרישת הלקוחה והוא משתלב נהדר עם צבע העור ובגוון עדין וטבעי. באמצעות הטיפול מעניקים אשליית נפח, מעלימים פגמים והשפתיים מקבלות צבע חי וחושני. זה אחד מטיפולי היופי הנדרשים ביותר והיקרים ביותר.

קורס פיגמנט שפתיים, הינו קורס המוצע לרוב כמכלול של קורס איפור קבוע, אולם תוכלו למצוא גם מקומות בהם תוכלו ללמוד רק פיגמנט שפתיים ללא הנילווים שפחות מעניינים אתכם.

גם קורס זה מומלץ מאוד ללמוד באופן פרטני אחד על אחד, כדי שמלוא תשומת הלב תופנה אליכם בלבד ולא תתחלק עם עוד תלמידים. קורס פיגמנט שפתיים מתחיל ב-6000 ש״ח ועד 15,000

אולם, תוכלו לעשות אותו בגרסתו האינטרנטית ולחסוך המון כסף וזה בהחלט יעיל מאוד. זהו קורס יחסית קל מבין קורסי האיפור הקבוע.

אפשר להבין את מחירי הקורס המופקעים בהשוואה לכך, שסדרה של 2-5 טיפולים יכולים להגיע ל-5000 ש״ח והזול ביותר שתמצאו 1500 ש״ח

הלחמת ריסים

הלחמת ריסים פרץ אלינו כמו טורנאדו בשנים האחרונות, כמו שכולם יכולים להבחין בנשים רבות שמסתובבות עם מניפות ריסים מפוארות. זה הפך להיות נפוץ כמו לק ג׳ל רק שמחירי השרות מתחילים ב-250 ש״ח ויכולים להסתיים ב-600 ש״ח הכול תלוי כמה נפח מוסיפים לריסים. נשים שעשו מספר פעמים ברצף הלחמת ריסים והפסיקו, טוענות שהן מרגישות שהן נראות רע, אין ספק שריסים משנה את מבנה העין.

קורס הלחמת ריסים כיום מוצע במתכונת 2-4 שיעורים פרטניים ממאסטריות בעלות של 3000-5000 ש״ח או לחילופין במתכונת אונליין מלומדות מצולמות בעלות 1200 ש״ח כולל הציוד.

אין ספק שההשקעה מחזירה את עצמה מהר מאוד, הביקוש לשירות גבוה מאוד, אולם זה מקצוע שדורש מוטוריקה עדינה וסבלנות.

הרמת ריסים

הטיפול הקל ביותר במקצועות היופי שמצריך השקעה מינימליסטית בערכה והתוצאות פשוט מושלמות. הרמת ריסים הוא הליך בו מחליקים ומרימים את הריסים הטבעיות כלפי מעלה והוא חביב על נערות ונשים צעירות בגילאי 20-30. התוצאות נשמרות לחודשיים והעלות לטיפול נעה בין 200-400 ש״ח.

קורס הרמת ריסים נמכר לרוב בגרסת האונליין, כיוון שהוא פשוט וקל ליישום, אינו מצריך קישורים מיוחדים וכל אחת יכולה ללמוד ולהתפרנס מהמקצוע הזה. הקורס בגרסת האונליין עולה 850 ועד 1500 ש״ח, לעומת הגרסה הפרונטלית שיקרה פי שניים ונעה בין 1500 ועד 2500 ש״ח כולל ציוד. וכמובן, שגם לאחר הכשרה ועבודה מעשית על לקוחות, יש תמיד לאן להתפתח וניתן להמשיך להכשרות, לעסוק בשיווק ציוד מקצועי