השתלת שיער

השתלת שיער מתאימה לאנשים שאיבדו שיער ואנשים קירחים. איבוד שיער יכול גם לנבוע מלחץ, טראומה, חוסר איזון הורמונאלי, מחסור בויטמנים ועוד. קיימות מספר שיטות לטיפול במצב של התקרחות כאשר המקובלת והיעילה שבהן היא השתלת שיער. במהלך השתלת שיער מועברות שיערות ממקום אחד בראשו של המטופל, שם קיים ריכוז גבוה של שיערות, למקום אחר על ראשו בו יש דילול.

השתלת שיער היא פרוצדורה רפואית שמטרתה לשחזר שיער באזורים בהם איבד הקרקפת את השיער. הפרוצדורה משתמשת בשתי טכניקות עיקריות: השתלת יחידות שיער (Follicular Unit Transplantation – FUT) והשתלת שיער ביחידות גורם (Follicular Unit Extraction – FUE).

ב-FUT, רוב השיער מוסר מאזורים בהם יש צמיגת שיער עמוקה לאזורים פחות גלויים. במהלך הפרוצדורה, רצועת שיער נקטעת מאזור התריס של הראש וממנה מוצאים יחידות שיער איכותיות. לאחר מכן, היחידות משתלות באזורים המבוקרים שבהם השיער אבד.

ב-FUE, השיער מוסר באמצעות כלי חד חד-פעמי או מכונה אוטומטית. הפרוצדורה יותר מדויקת ופחות חופשית בשורשים הנחוצים, ולכן ניתן לגרום לפגיעה פחותה באזור התריס של הראש.

השתלת שיער בטורקיה מחיר והסברים.
השתלת שיער מחיר כללית
השתלת שיער לנשים וגברים
האם נשארים צלקות לאחר הניתוח?

דוקטור אלכס גינזבורג – השתלת שיער

דוקטור אלכס גינזבורג, רופא עור ומומחה בתחום השתלת שיער, נשירת שיער, התקרחות, וטיפולי השתלת שיער. השתלת שיער הינה טיפול כירורגי המבוצע בהרדמה מקומית, אשר בו […]

דוקטור מאיר כהן

דוקטור מאיר כהן – טיפולים וניתוחים בכירורגיה פלסטית ואסתטי טיפולים במרפאה הפרטית: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה, תיקון חוסר סימטריה ותיקון פטמות שקועות הם […]