טיפול פנים עם ELLANSE

טיפול פנים עם ELLANSE יתרונות וחסרונות

טיפול Ellanse: החזרת נפח ושיפור קווי המתאר של הפנים

Elnse הוא סוג של מילוי עורי המציע גישה ייחודית להצערת הפנים. בניגוד לחומרי מילוי מסורתיים של חומצה היאלורונית, Ellanse ממריץ את ייצור הקולגן, ומספק גם שיפור נפח מיידי וגם שיפור ארוך טווח באיכות העור. במאמר זה, נחקור את היתרונות, ההליך והתוצאות הפוטנציאליות של טיפול Ellanse.

Elnse הוא טיפול לא ניתוחי המטפל באובדן נפח הפנים, קמטוטים וקמטים. הוא מציע שיפור במראה טבעי על ידי גירוי ייצור הקולגן, חלבון חיוני שאחראי על גמישות העור ומוצקותו. טיפול זה פופולרי בקרב אנשים המחפשים פתרון ארוך יותר לחידוש הפנים.

להבין את אלנס
Ellanse הוא חומר מילוי עורי המורכב ממיקרוספירות של פולי-קפרולקטון (PCL) התלויות במנשא קרבוקסי-מתיל תאית ג'ל. המיקרוספרות של PCL פועלות כפיגום, ממריצות ייצור קולגן ומספקות תמיכה מבנית ארוכת טווח לאזור המטופל. עם הזמן, הג'ל נספג בגוף בהדרגה ומשאיר מאחוריו את הקולגן הטבעי שנוצר.

איך אלנס עובד?
במהלך טיפול Ellanse, הג'ל המכיל את המיקרוספרות PCL מוזרק לאזורים ספציפיים בפנים באמצעות מחט עדינה. ההשפעה המיידית היא יצירת נפח וקונטור גלוי של האזור המטופל. מכיוון שמיקרוספרות ה-PCL ממריצות את ייצור הקולגן, התוצאות ממשיכות להשתפר עם הזמן, ולשפר את איכות העור ומרקם.

נוהל הטיפול באלנס
הליך הטיפול באלנס מתחיל בהתייעצות יסודית עם איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות. המטפל יעריך את החששות הספציפיים שלך, ידון בתוצאה הרצויה שלך ויקבע את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר. הטיפול בפועל כולל את השלבים הבאים:

  1. ניקוי: מנקים את אזור הטיפול כדי להבטיח היגיינה נאותה.
  2. הרדמה: ניתן למרוח חומר הרדמה מקומי או מקומי כדי למזער אי נוחות אפשרית.
  3. הזרקה: המטפל מזריק בזהירות את חומר המילוי Ellanse לאזורי היעד, תוך שימוש בטכניקה מדויקת להשגת התוצאות הרצויות.
  4. הערכה: לאחר השלמת ההזרקות, המתרגל יעריך את האזור המטופל ויבצע את ההתאמות הנדרשות.

תוצאות ומשך זמן
אחד היתרונות המשמעותיים של Ellanse הוא ההשפעות הממושכות שלה. הגברת הנפח הראשונית נראית לעין מיד לאחר הטיפול. עם הזמן, עם גירוי ייצור הקולגן, התוצאות ממשיכות להשתפר, ומעניקות מראה טבעי וצעיר. משך התוצאות יכול להשתנות בהתאם לגורמים כגון המוצר הספציפי בו נעשה שימוש, האזור המטופל ומטבוליזם אינדיבידואלי. בדרך כלל, תוצאות Ellanse יכולות להימשך בין שנה לארבע שנים.

היתרונות של Ellanse

Ellanse מציעה מספר יתרונות על פני חומרי מילוי עוריים מסורתיים:

  1. תוצאות ארוכות טווח: גירוי ייצור הקולגן אומר שההשפעות של Ellanse יכולות להימשך זמן רב יותר בהשוואה לחומרי מילוי של חומצה היאלורונית.
  2. תוצאות במראה טבעי: ככל שייצור הקולגן עולה, העור משתפר בהדרגה במרקם ובאיכות, ומעניק מראה טבעי וצעיר.
  3. טיפול בהתאמה אישית: ניתן להתאים את טיפולי Ellanse כדי לתת מענה לדאגות ספציפיות ולתוצאות הרצויות, מה שמאפשר גישה אישית להצערת הפנים.
  4. זמן השבתה מינימלי: הטיפול ב-Elnse אינו ניתוחי ודורש זמן השבתה מינימלי, המאפשר ליחידים לחדש את הפעילות היומיומית שלהם זמן קצר לאחר ההליך.