ד"ר נמרוד פרידמן

ד"ר נמרוד פרידמן מנתח פלסטי

דוקטור נמרוד פרידמן מוביל בכירורגיה הפלסטית והאסתטית מתמחה בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים כגון הרמת פנים וצוואר- מתיחת פנים, בו הפנים נראות חלקות יותר וללא קמטים.

ד"ר נמרוד פרידמן הוא מנתח פלסטי מוביל בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית בישראל. עם יותר מ-25 שנות ניסיון, הוא משלב בין ראייה אסתטית מתקדמת לבין מיומנות טכנית משובחת. הפוקוס שלו הוא על יצירת תוצאות טבעיות ואסתטיות מהמגוון הרחב של ניתוחים פלסטיים שהוא מבצע.

ד"ר פרידמן התמחה בכירורגיה פלסטית בבית חולים רבין ובבית חולים לילדים שניידר, והוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ובאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית אסתטית. הוא גם מרצה בכנסים בינלאומיים, ומסייע בהכשרת מנתחים פלסטיים ורופאים מרחבי העולם.

המרפאה שלו, שנוסדה בשנת 1999, מתמחה בטיפולים אסתטיים המשתמשים בהזרקות בוטוקס, חומצה היאלורונית וחומרי מילוי טבעיים, ובניתוחים פלסטיים כגון מתיחת פנים, ניתוחי הגדלת חזה ומתיחת בטן. ד"ר פרידמן מקנה דגש על התמחות אישית ואיכותית בניתוחים ובטיפולים, והוא מתמקד ביצירת תוצאות אסתטיות טבעיות המשתלבות עם צרכי המטופלים.

פרטים נוספים דוקטור נמרוד פרידמן

מרפאת בוטיק ייחודית, הפועלת זה 25 שנים

טלפון: 03-720-8835

כתובת: הברזל 32 רמת החייל, ת״א, כניסה B קומה 6 לפגישת יעוץ חייגו: 03-720-8947
אתר האינטרנט

כירורגיה פלסטית היא התמחות רפואית המתמקדת בתיקון, שיקום או שיפור של חלקים שונים בגוף. ניתן לחלק אותו לשתי קטגוריות עיקריות: ניתוחים משחזרים וניתוחים קוסמטיים. ניתוח שחזור מטרתו להחזיר את התפקוד והמראה לחלקים בגוף שנפגעו מטראומה, מחלות או פגמים מולדים, בעוד שניתוחים קוסמטיים מתמקדים בשיפור המראה של האדם מסיבות אסתטיות.

בוטוקס טיפול בוטוקס לפני ואחרי

קמטים ככל שאנו מתבגרים ומזדקנים, אנו מתחילים לראות את השפעת הפעילויות השונות שאנו עושים במהלך השנים כגון: חיוכים, לעיסה, חשיפה לשמש, חשיבה ועוד 

מהו ניתוח אף

ניתוח אף הוא ניתוח שכיח מאוד המעניק בטחון רב למנותח לא משנה הגיל ולה משנה עם את אישה או גבר.

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הפלסטי הפופולארי ביותר בישראל. ניתן לבצע ניתוח להגדלת חזה רק אחרי שהשד סיים להתפתח (קרוב לגיל 18 בערך).