דוקטור מרקוס הראל

דוקטור מרקוס הראל מנתח פלסטי

דוקטור מרקוס הראל ,מנתח פלסטי, דוקטור מרקוס הראל- עוסק בניתוח אוזניים לתיקון של אוזניים בולטות במטרה להצמידן לראש או בכדי להקטין את גודלן. ניתוח אוזניים מאפשר לאוזניים להראות עם מראה טבעי יותר.

ד"ר מרקוס הראל הוא רופא מנתח מוביל בתחום כירורגיה פלסטית ואסתטית, הפעיל פעולה רבה בישראל ובעולם. הוא הושט יד לאותם שחיה לשינוי חדשני ואסתטי, מתמחה בניתוחי האף הפלסטיים והרפואיים. ד"ר הראל פעיל במגוון איגודים מקצועיים כמו האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ובאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. התמחותו העמוקה והנרטבת באלפי ניתוחים מאפשרת לו להציע ייחודיות רבה בטיפוח ושיפור המראה הפיזי של לקוחותיו. בנוסף, הוא מנהל מרפאה לניתוחי אף מורכבים בבית חולים מאיר בכפר סבא, המציעה פתרונות מותאמים אישית ומקצועיים לצרכי המטופלים. ברצונו להבטיח את התהליך הנעים והמוביל לתוצאות מרשימות, ד"ר הראל יוסף להבין את צרכיו של כל מטופל ומטופל, מבטיח ללוות בכל שלב וליצור קשר קרוב ומעמיק ביןו לבין המטופלים.

פרטים נוספים – דוקטור מרקוס הראל

ההתמחות הראשית של ד"ר מרקוס הראל היא ניתוח פלסטי ורפואי של האף

כתובת: רמת אביב, רח' ברודצקי 43
(כניסת “א”), קומה 7

טלפון: 03-7440951

אתר אינטרנט

כאשר שוקלים לבצע ניתוח פלסטי, חיוני להתייעץ עם מנתח פלסטי מוסמך על מנת לדון במטרות, בציפיות ובכל סיכונים או סיבוכים אפשריים. איש מקצוע זה יכול לעזור לך לקבוע אם ניתוח פלסטי הוא הבחירה הנכונה עבורך ולהדריך אותך לאורך כל התהליך, מתכנון טרום ניתוח ועד לטיפול לאחר הניתוח והתוצאה הרצויה.

לניתוחים פלסטיים יכולה להיות השפעה משמעותית על ההערכה העצמית והביטחון של האדם ועל איכות חייו הכללית. על ידי שיפור המראה, אנשים חווים לעתים קרובות חיזוק בביטחון, מה שמאפשר להם להרגיש נוח יותר בגוף שלהם. כמו בכל הליך רפואי, חשוב לשקול את היתרונות מול הסיכונים הפוטנציאליים ולשקול היטב את ההחלטה שלך.