אלווירה אסתטיק

אלוירה אסתטיק קוסמטיקאית

את מסתכלת על עצמך במראה וקשה לך לראות את הנזקים שהצטברו לך על העור במהלך השנים?

השמש שגרמה לכתמים מעצבנים שרק הולכים גדלים ומתכהים, הלידות שהותירו אחריהן עור רפוי ולא אסתטי, הגיל שעושה את שלו… עד היום כל הפתרונות שהציעו לך כללו ניתוחים ותהליכים פולשניים שבינינו- אמאלה, איזה פחד!!!

אז די! אין צורך לפחד יותר!

טיפול בטכניקה חדשנית ומדויקת שלא כוללת שום ניתוח ואחריה תוכלי להגיד ביי-ביי לכתמי השמש ולעור הרפוי!

טיפול בפלזמה– שמעת על זה כבר? זוהי שיטה בטוחה ויעילה מאד, שמתבצעת ע״י גירוי חשמלי עדין, המעורר תגובה שבסופה העור עובר שינוי. כמובן שמי שמבצע את הטיפול חייב לעבור הכשרה מקיפה ולשלוט היטב בכל תכונות המכשיר ושלבי הטיפול! אז אם נמאס לך מכתמי השמש, מעפעפיים נפולות, עור רפוי מסביב לתבור או בטן רפויה אחרי לידה-הטיפול הזה מושלם עבורך!

באים אליי לא פעם מטופלים שאחרי סדרות ארוכות במכשור להסרת שיער בפנים ללא תוצאות,אחרי טיפול אחד אצלי בקליניקה בלייזר קר רפואי הם כבר מבינות כמה המכשיר עוצמתי להסרת שיער במיוחד הורמונלי נותן תוצאה בתווך קצר.

ניקוי העור ושחורים בפנים

כמה חשוב ניקוי עור בחיים שלנו!!! שחורים בפנים, הנקראים בשמם הנוסף גם קומודונים הם מעין נקודות שחורות ש"יושבות" לנו על הפנים, יוצרות להם מראה לא נקי ובלתי אסתטי וגורמות לנו להרגיש פחות טוב ממה שאנחנו באמת יכולים להרגיש. שחורים בפנים או, כאמור, קומודונים, הם תוצאה של לכלוך ואבק, ועל כן יש דרך להיפטר מהם. יש כמה דרכים לניקוי שחורים, ליהנות ממראה פנים נטול קומודונים ולשפר את ההופעה החיצונית הכללית לפניכם: "שחורים" או קומדונים – דורשים טיפול הולם !

בואו נסביר מהם הקומודונים, כלומר מה גורם להופעת שחורים בפנים? השחורים מתחילים מהפרשות שומן היוצא מבלטות החלב דרך נקבוביות העור. במגע עם האוויר השומן מתחמצן ומקבל את הצבע השחור. כך נולדים הקומודונים והם לא ממהרים ללכת, יש להסיר אותם על מנת ניקוז אצל קוסמטיקאית כדי להחזיר לעור את המראה החלק והנקי.

תמונות מהטיפולים

פרטי התקשרות

אלווירה אסתטיק- קליניקה לקוסמטיקה פרא- רפואית מתקדמת באור יהודה.

קוסמטיקאית באור יהודה

טלפון: 052-3150060

המלצות